1. Arkadaslar sitemizde konu güncellemeleri yapiliyordu bir süredir. Forumumuzda güncellemeler nispeten bitmistir. Guncellemelere katılan arkadaslarimizin emeklerine yüreklerine saglik cok tesekkkurler... Saygilarimla ELFIDA
    Duyuruyu Kapat

selamlar radyo açtırmak istiyorum

Mana 11 Aralık 2019

1. Mana

Mana ForumElele Yenisi Üye

Konular:
    1
    Alınan Beğeniler:
    13
    selamlar güzel forumlar emek veren arkadaşlar radyo açtırmak istiyordum radyoda indeksi size bırakıyorum harita ekleniyorsa olur derim.radyo admini mana radyo sorumlusu mana ve gurur dj olarakta mana,gurur,gülhayat yazabilirmisiniz radyo ismini veriyorum fm.tc adresinden
    manalıgözler-gülcanfm.fm.tc yada manalıgözlerfm.fm.tc şeklindede olabilir.güzel günlerin hep güzel olması dileklerimle.

NiL ve Cansu bunu beğendi.
  2. GüL.*

GüL.* Administrator Site Yetkilisi Administrator

Konular:
    6,229
    Alınan Beğeniler:
    16,371
    Aleykum selam hosgeldiniz keyifli forumlar diliyoruz......Guzel dilekleriniz icin teşekkür ederiz...

(... PARGALI....)

Merhaba arkadaşlar

Yeni Forum Kuralları gereği ;

Radyo açtırmak isteyen arkadaşlardan forumumuzdaki herhangi bir bölümden herhangi bir konuya en az 100 adet yorum yapmaları gerekmektedir. Radyo açtırmak için mail adresi ve şifresi mutlak olması lazımdır. Bu adres ve şifreyi radyoyu yapacak olan arkadaşıma özel mesaj yoluyla atınız yorumda paylaşmayınız. Yorum yapmak için hepsine ayrı ayrı cümleler kurmanıza gerek yoktur.

Örneğin

" Emeğinize sağlık " yazmanız kısaca ya da
    " Emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler " yazmanız yeterli.

Yazılan yorumu kopyalayıp farklı farklı konulara yapıştırıp HIZLI bir şekilde 100 adet yorumuzu tamamladıktan sonra radyo açtırma isteğinde buluna bilirsiniz.

Neden yorum istiyoruz ?

İsteğiniz karşılığında forumuzdan bir arkadaşımız özenerek, vaktini harcayarak, karşılık beklemeyerek BEDAVA ya bu hizmeti veriyor dolayısıyla ortada bir EMEK var. Tüm forumlar emeğe saygıyı en ön planda tutmaktadırlar. Çünkü forumlar insanların kendi beceri ve bilgilerini paylaşmaları için kurulmaktadır. Bizde bunlardan faydalanıyorsak karşılığında yorum atmamız gerekmektedir.

Bizi anlayışla karşılayacağınızdan eminiz
    Keyifli forumlar dilerim Sağlıcakla kalın

3. Mana

Konular:
    1
    Alınan Beğeniler:
    13
    hoş buldum forum kuralları gereği 111 tane yorumda bulunarak şartları yerine getirdiğimi umuyorum umarım hak etmişimdir.

Cansu ve GüL.* bunu beğendi.
  4. GüL.*

GüL.* Administrator Site Yetkilisi Administrator

Konular:
    6,229
    Alınan Beğeniler:
    16,371
    Ne guzel cok tesekkur ederiz Emeginize yüreginize saglik...

5. Mana

Konular:
    1
    Alınan Beğeniler:
    13
    sizlerinde emeklerinize yüreklerinize sağlık çok teşekkür ederim

Cansu ve GüL.* bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş