flat castta en ilginç radyo isimleri ve flatcast hakındaki şimdiye kadar olan görüşlerim

derman bey 15 Mayıs 2019

1. derman bey

derman bey ForumElele Yenisi Üye

Konular:
    11
    Alınan Beğeniler:
    50
    flat castta yeni olmama rağmen şimdiye kadar gördüğüm en ilginç Radyo isimleri ve bu radyolar şuan aktif ve faal

HUZUR EVİ FM bune kardeşim sen bu radyoyu açarken hanki kafayla açtın
    huzur evinde yaşayan annelerimiz diyeyim ? pc de radyomu dinliyor anlamadım

GELİVE GARİ FM :
    akdenize özgü bir kafayla açılmış bir rayo olabilir
    UYUSSS FM
    : evet bu biraz mantıklı
    4. MAYK GİZEMLİ FM
    : anlamsız ve mantıksız
    5. MKANU FM :
    burası türkiye
    6. AZRAİL FM :
    buna sölücek hiçbir sözüm yok
    7. DEVRİMCİ HALKIN SESİ :
    türkiyede artık sağcı ve solcu kalmadı herkez kardeş bu arkadaşımızın bundan haberi yok sanırım

ve buna benzer neye hitap edeceği hangi kesime hitap edileceği düşünülmeden rast gele açılmış bir çok isim gerçekten bizim insanlarımıza şaşıyorum flatcastta olsa yayınclık hem site açısın dan göze hitağ eden kulak acısından da herkeze hitap edip şarkılarla dinleyen kişilerin duygularına dem katmak ve onların duygularını onların yerine duyurmaktır ama bakıyorumki ciiddi olmayan samimiyetten uzak bir çok şahıs ve şahıslar rasgele anlık düşüncelerle radyo açıyorlar bende uzun yıllar web radyolarında radyo sahipliği ve yayınclık yapmış biri olarak flat cast ile ilgilenmeye başladığım zamandan bu yana hayretler içinde flatcast ve hakındaki yorumları ve flat cast hakında bilgiler toplamaya çalışıyorum ama bakıyorumki bizim vurdum duymaz bazı kişiler tarafndan açılan bu radyolar insanlaın flatcasttan uzaklaşmasına sebeb olmuş bunu bizat konuştuğum arkadaşlarum ve dostlarımdan alıdğım bilgilerden ve kendi 1 aylık olan flatcast takip denemelerimden yola cıkarak yazıyorum belki flatcast radyoları sadece kadınlara hitap etmek adına değilde tüm dinleyenlere hitab eden bir yere gelirse ve yayın yapan kişiler biraz daha cidiiye alırsa belki flat cast radyoları daha iyi yerlere gelecektir bakıyorum da dinleyici sayıları gezdğim bütün radyolarda 25 ila 3 arası hele bazı radyolar varki durumları icler acısı inşallah mesajımı almışsınızdır SİZ DEĞERLİ forum üyelerinin de yorumlarını altta bekliyorum / hayırlı akşamlar hayırlı ramzanlar dilerim

2. Cansu

Cansu Administrator Site Yetkilisi Administrator

Konular:
    8,384
    Alınan Beğeniler:
    19,707
    evet derman bey malesef öle bir nikler aliniyorki bazen sölemekte zorlanıyoruz hitapta bile sıkıntı oluyor ..ama herkesin kendi zevki saygi duymaktan baska birsey elden gelmez ...paylasim için tesekkürler

derman bey bunu beğendi.
  3. Kılıçbey

Kılıçbey Co Admin Site Yetkilisi Co Admin

Konular:
    661
    Alınan Beğeniler:
    1,664
    Emeklerinize sağlık güzel paylaşım için teşekkürler

4. NiL

NiL Administrator Site Yetkilisi Administrator

Konular:
    2,878